ZPRACOVÁNÍ FOTOGRAFIE


produktová fotografie ⋅ event fotografie ⋅ portréry ⋅ foto postprodukce


Jak to děláme?

Co děláme v rámci služeb zakázkové fotografie?
Od event, fashion a produktové fotografie až po postprodukci.

Po dvou letech existence Just see jsme se rozhodli přidat novou službu pro naše zákazníky. Nyní, ve spolupráci s fotografem Jiřím Červeným, nabízíme i zakázkové focení a následnou úpravu fotografií v programech od firmy Adobe.


Postprodukce

Co je to postprodukce fotografie? Ptáte se, proč by jste tuto službu měli využít? Odpověď je velmi jednoduchá.

Tam kde končí možnosti fotoaparátu a fotografie, tam začínají možnosti digitální postprodukce.

Vlastníte nemovitost, kterou potřebujete výhodně prodat, ale snímky nafocené fotografem se vám zdají bez šmrncu? My vám pomůžeme dokonale změnit jejich atmosféru! Stejně tak můžete přistupovat ke svým fotkám z dovolené, svatby i jiných událostí. Co jsme dělali si můžete prohlédnout v albu napravo.

V albu jsou primárně zobrazeny fotografie před postprodukcí, po najetí myší na fotografii se zobrazí fotografie po digitální postprodukci.


Produktová fotografie

Rozšiřujete vaši produktovou řadu? Vlastníte internetový obchod? Zkrátka jsou pro vás fotografie vašich produktů důležité? Produktovou fotografií se u nás v Just see zabýváme velmi rádi. Naše pestré portfólio je nám důkazem.

Pomůžeme vašim produktům dát šmrnc a patřičný profesionální look.

Fashion fotografie

Fashion fotografie je fotografický žánr, který nejčastěji zobrazuje modelku ve vztahu s nějakým oblečením, či módním doplňkem. Velmi blízko má k produktové fotografii, nicméně si stále zachovává prvky portrétu. Do svého portfolia řadíme fashion fotografii právě proto, aby jste viděli, že se v Just see nebojíme ani takto komplikovaných scén, které vyžadují smysl pro detail a cit pro scénu. Více fotografií naleznete v naší galerii v sekci reference.