TECHNOLOGIE ZPRACOVÁNÍ VIDEA


Pomocí jakých technologií dosahujeme těch nejlepších výsledků?


Jak to děláme?

Čím se odlišujeme?
Základem je dobrá technologie!

Pro nás v Just see je důležitá kompatibilita. Proto pracujeme s programy od firem Adobe a Maxon, kde můžeme snadno synchronizovat fungování hned na několika pracovištích. Další výhodou je, že máme okamžitý přístup k novým updatům nebo fontům písma, a proto můžeme klientovi nabídnout vždy tu nejnovější technologii.

ONLINE SERVIS 24/7

Pro naše klienty jsme dostupní a online 24 hodin, 7 dní v týdnu. Navíc jsme schopni za klienty přijet prakticky kamkoliv po celé České republice.

CHCETE VĚDĚT VÍC?

V případě jakýchkoliv dotazů na danou technologii, službu, či naší nabídku se neváhejte ozvat. Rádí vám poradíme či osvětlíme některou z technologií.

SLEDUJTE NÁS

Podívejte se i na naše další projekty a práce. Buď na Facebookových stránkách Just see studio nebo na Youtube.

Adobe Creative Cloud

Balík grafických programů od společnosti Adobe používáme velmi dlouho a je to prakticky náš denní chléb. Díky těmto programům jsme schopni vytvářet DTP grafiku, foto, video, audio, webové bannery, vektorové kresby atd. Ale nejvíce důležitá, a to nejen pro nás, ale hlavně pro klienta, je rychlá a bezproblémová práce v těchto programech. Firma Adobe nám pomáhá šetřít čas a tim šetří i klientovi peníze.

Photoshop CC


Illustrator CC


Adobe Premiere Pro CC


After Effects CCCINEMA 4D

Cinema 4D je profesionální 3D grafický program pro tvorbu všemožných 3D scén, od architektury přes modely postav, animace, až po vytváření komplexních scénérií. 3D grafika je čím dál víc využívaná a na diváky jistě udělá dojem. Možnosti jsou zde v podstatě neomezené, záleží jen a pouze na fantazii.

V našich programech opravdu umíme...Naše záznamová zařízení

Abychom dokázali uspokojit i ty nejnáročnější představy, pracujeme se širokým spektrem techniky. Natáčíme v rozlišení Full HD a to na přístroje od firmy Canon a Nikon.

Na akčnější natáčení dále používáme reportážní kameru Canon XhA1. V případě větších požadavků není problém techniku na natáčení zajistit, pouze se musí myslet na zatížení rozpočtu.

Na práce natočené popř. nafocené naší technikou se můžete podívat v referencích.