O SPOLEČNOSTI


Kdo jsme? Co umíme? S čím vám pomůžeme?


Založení společnosti

Společnost Just see
Založení, rok 2012

Kreativní produkční studio Just see působí na českém od roku 2012. Reklama, videoklip, firemní prezentace, film, 3D a 2D animace i ostatní videozáznamy, to vše umí studio Just see vytvořit na míru a pomůže vám být opravdu dobře vidět.

Domovem studia Just see je hlavní město Praha, ale za svými zákazniky jezdí po celé České republice. V Just see klademe důraz na spokojenost klienta. Každá reklama či videoklip dostává zvláštní individuální péči. To nejen za pomoci originální 2D či 3D animace, ale též střihu, trikových technik či dalších postprodukčních prací. Na přání zákazníka má každé audiovizuální dílo, ať je to reklama, videoklip či film, ve studiu Just see svou vlastní originální hudbu.

Za dobu naší existence jsme spolupracovali s řadou velkých a zavedených firem. Projekty, na kterých jsme pracovali, byly v mnoha případech opravdu rozsáhlé, náročné a hlavně úspěšně zvládnuté. Společnost Just see můžete kontaktovat na emailu info@justsee.cz Individuální emailové a telefonní kontakty na jednotlivé členy studia jsou uvedeny vpravo.

Naše vize

Spokojenost klientů byla, je a bude vždy nejdůležitějším parametrem naší práce. Hotové projekty nepředáme, dokud jsi nejsme jistí že jsou dokonalé. Neustále posouváme hranice našich možností a snažíme se přicházet se stále zajímavějšími nápady, kterými uspokojíme přání našich zákazníků. S Just see budete prostě vidět a to je náš cíl.

Fakturační údaje

Jan Boček

Jabloňová 2891/2
10600 Praha, Záběhlice
Česká republika

IČ: 76138852

Logo pro marketingové použití

Vysoké rozlišení ve formátu PNG

Logo ve křivkáchReference
Neděláme jen malé projekty!

Za dobu naší existence jsme spolupracovali s několika velkými firmami na projektech, které si svou velikostí a rozsáhlostí zasluhují zmínku.Tomáš Pokorný

Generic placeholder image

+420 775 076 133
t.pokorny@justsee.cz
Osobní blog o 3D grafice


Jan Boček

Generic placeholder image

+420 737 719 070
j.bocek@justsee.cz


Jiří Červený

Generic placeholder image

+420 725 025 289
j.cerveny@justsee.cz
Instagram
reference