NOVINKY


Co se děje v Just see? ⋅ Na čem pracujeme?


Poslední novinka

Nová reference - Minecraft

2015-04-19 20:57:09

Praha, Česká republika

Klient: Flex Media, s.r.o.

Před časem za námi přišli ze společnosti Flex media, abychom jim pomohli s vytvořením televizní reklamy pro nakladatelství Egmont. Velmi rádi jsme se na projektu podíleli, protože se jednalo o propagaci oficiálních příruček k počítačové hře Minecraft. Naše práce spočívala v celé vizuální stránce reklamy. Pokud jste na tuto reklamu nenarazili při sledování televize, tak nyní máte možnost se na výsledek podívat i na našich stránkách v referencích. Bylo nám velkou ctí na tomto zajímavém projektu spolupracovat s našimi dlouholetými partnery.Udílení cen Dřevěná stavba roku 2014

2015-03-22 13:57:57

Křtíny, Česká republika

Klient: Nadace dřevo pro život

Dne 17. března 2015 se uskutečnilo v krásném moravském městečku Křtiny, udílení cen v anketě Dřevěná stavba roku 2014. Naše práce byla celou akci zaznamenat a následně zpracovat. Pokud vás zajímá, kdo vyhrál, stačí navštívit stránky Nadace dřevo pro život nebo ještě několik dní počkat na video. Součásti vyhlášení byla i návštěva v místní chloubě, v kostele Jména Panny Marie. Zde se uskutečnil překrásný varhanní koncert. Fotografie pod touto novinkou jsou právě z návštěvy tohoto koncertu. Událost Dřevěná stavba roku byla zdařilá a již nyní se pomalu připravuje příští ročník a my věříme, že se staneme opět jeho součástí.


Konference Dřevostavby v praxi 2014

2014-11-08 18:34:47

Lísek , Česká Republika

Klient: Dřevoportál.cz

V minulých dnech jsme natáčeli průběh konference pro profesionály z oblasti dřevěných staveb. Konference Dřevostavby v praxi již oslavila osmý ročník a my z Just see jsme jí podrobně zaznamenávali již podruhé. V každém případě je třeba vyzdvihnout skvělou organizaci celé konference, kterou měl na starosti Stanislav Müller z Dřevoportálu. A právě na stránkách Dřevoportál.cz budou během několika měsíců postupně každý týden přibývat nová videa z letošní konference. Již nyní pomalu začínáme pracovat na postprodukci tohoto projektu. Těšíme se na příští ročník a na to, že snad budeme moci s Dřevoportálem opět spolupracovat.

11. Princeznovský bál

2014-08-06 16:00:11

Slavkov, Česká republika

Klient: Flex Media, s.r.o.

Říká se, že dětství je nejkrásnější období života. My v Just see jsme si návrat do tohoto bezstarostného věku připomněli pří natáčení 11. BÁLU PRINCEZEN. Rytíři, malé i velké princezny a český rekord tančících princů a princezen, to vše ve videu najdete. Akce se odehrála na krásném zámku ve Slavkově u Brna začátkem prázdninového měsíce července. Na této akci, pořádané nakladatelstvím Egmont, jsme spolupracovali se společností Flex Media. Celé video z akce si můžete prohlédnout na našem Facebooku a na internetových stránkách společnosti Egmont.Spolupráce s Českou produkční

2014-07-20 11:39:11

Praha, Česká republika

Klient: Česká produkční s.r.o.

Se společností Česká produkční spolupracujeme již po dobu dvou let. Nyní má naše spolupráce další výsledky. První z těchto projektů byl spot pro finanční společnost FineMoney, který můžete shlédnout zde nebo případně na našem facebookovém profilu. Spot byl natáčen začátkem července v Praze. Druhý projekt je zatím ve fázi dokončování a videa jsou zaměřena na speciální krmiva Specific pro naše zvířecí miláčky. Videa budou k vidění během příštích dnů a když budete sledovat náš facebook, určitě se to dozvíte včas.Výstava Vlasty Vostřebalové - Fischerové

2014-07-08 13:36:36

Praha, Česká republika

Klient: Carl Stahl & spol, s.r.o.

Někdy je potřeba udělat si výlet za kulturou. A protože se jeden z našich klientů, jmenovitě společnost Carl Stahl, spolupodílel na výstavě obrazů české malířky Vlasty Vostřebalové – Fischerové, tak jsme tam vyrazili s kamerou. Ostatně tuto výstavu může navštívit nyní každy, kdo se bude nacházet v Praze u Galerie hlavního města Prahy na Staroměstském náměstí. Je to již druhá zastávka této výstavy. Na podzim loňského roku byla tato výstava k vidění v Moravské galerii v Brně. Videa z obou výstav můžete vidět na stránkách společnosti Carl Stahl a na našem facebooku.

Spuštění nového webu

2014-06-26 12:10:22

Praha, Česká republika

Klient:

Žádný strach, na webu Just see jste správně. Jen jsme změnili design, a také jsme již plně kompatibilní s mobilními zařízeními. Když studio Just see před několika lety vznikalo, věřili jsme, že jsou naše stránky plně funkční a zároveň moderní. Dnes již víme, že vývoj webových prezentací ušel za tu dobu velkou cestu, a tak jsme se rozhodli, že je čas na změnu. Naše reference (reklama, videoklip, 3D a 2D animace atd...) zůstaly a nyní si je budete moct spustit i na zařízeních, které například nepodporují formát Adobe Flash (iPhone). Navíc nový design stránek www.justsee.cz je zcela rezponzivní. To znamená, že plně respektuje oblíbená zařízení jako jsou tablety a mobilní telefony. Naše stránky si nyní pohodlně vychutnáte na každém z nich. Webová prezentace Just see je postavena na nové technologii Bootstrap společnosti Twitter, to nám dovoluje používat technologie, které jsou plně kompatibilní i se všemi prohlížeči ve vašem přístroji. Veškerá videa publikovaná na webu jsou k dizpozici v několika formátech a HD verzích, vždy si tak můžete zvolit variantu, jakou samy chcete. Jsme přesvědčeni, že bude nová verze internetových stránek všem vyhovovat a bude se vám líbit. Co teď vzít do rukou mobilní telefon a zkusit, jak to funguje.Dokončení projektu pro Školní informační kanál (ŠIK)

2014-02-18 14:13:00

Praha, Česká republika

Klient: Nadace dřevo pro život

Od září loňského roku jsme spolupracovali s nadací Dřevo pro život na desetidílném výukovém seriálu „Jak to chodí v lese“. Vše je nyní dokončeno, a tak se sluší a patří vám projekt představit. Deset dílů cyklu „Jak to chodí v lese“ bylo doposud určitě největší výzvou na jaké jsme v Just see měli možnost pracovat. Půl roční spolupráce, mnoho hodin natáčení po celé České republice a stejně tak velké množství času stráveného za stolem při postprodukčních pracích, animaci a střihu. Celý seriál je určený pro Školní informační kanál a bude vysílán v celé zemi na stovkách škol dětem ve třetích a čtvrtých ročnících základních škol. To je taky důvod, proč bylo vyrobeno přes 1000 kůsu DVD s originálním potiskem. V Just see jsme opravdu rádi, že se videa povedla a vzbuzují velké nadšení mezi lidmi, ke kterým se dostaly. Každopádně je nutné i poděkovat několika externím spolupracovníkům, kteří se na výrobě tohoto seriálu přímo či nepřímo podíleli. Jmenovitě Jenda Mikšík, Ivo Sladkovský nebo Ondra Žatkuliak z Rooftop studia. S nadací Dřevo pro život nadále spolupracujeme a budeme vám o této spolupráci přinášet další novinky právě zde na blogu stránek www.justsee.cz.